O stránkách Clonable

Clonable - váš klonovací a lokalizační nástroj pro webové stránky a webové obchody.

E-mail
info[@]clonable.net
Telefonní číslo
+31 492 77 52 69
Adresa

Obchodní centrum Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Nastavení voliče země

Jak na to: Nastavení voliče země

Uspořádáno v několika krocích

Příkladem výběru země je možnost přepnout na jinou zemi na samotné webové stránce nebo zobrazit vlajku související s danou zemí. Můžete například chtít přepínat z nizozemského webu na německý a naopak. To se obvykle provádí kliknutím na vlajku někde na webu a následným výběrem jiné země.

Tyto země a jejich pořadí lze změnit úpravou části kódu. Chcete-li to provést, použijte možnost prověřit (pravé tlačítko myši) pro část webu, která se zabývá různými zeměmi / vlajkami. Zkopírujte tuto část kódu do levého sloupce na stránce Clonable. Část kódu s 'selected' je třeba prohodit, jak je uvedeno výše. Na nizozemské stránce je u nizozemské vlajky, ale v pravém sloupci je vynechána. V části kódu pro německou vlajku chybí a musí být doplněna. Aby byl přepínač kompletní, je třeba vyplnit dva řádky na adrese Clonable. V opačném případě zůstane "vybráno" u obou možností, což samozřejmě není záměrem.

Kromě změny vybrané země může být nutné změnit také pořadí. Například na nizozemském webu by bylo rozumnější přejít na anglický web. Pak se vlajka Spojeného království zobrazí jako druhá možnost v seznamu. Na belgických stránkách by však pravděpodobně dávalo větší smysl, kdyby druhou možností byla francouzská stránka. Chcete-li změnit pořadí možností, stačí je v kódu prohodit.

Od 2:21