O stránkách Clonable

Clonable - váš klonovací a lokalizační nástroj pro webové stránky a webové obchody.

E-mail
info[@]clonable.net
Telefonní číslo
+31 492 77 52 69
Adresa

Obchodní centrum Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Elektronické obchodování ve Španělsku

Elektronické obchodování ve Španělsku

Chcete dobýt španělský trh? Vroce 2021 bude nejméně 29 % elektronického obchodu ve Španělsku tvořit nákup ze zahraničí. To je dostatečný důvod, abyste svůj internetový obchod nebo webové stránky přenesli do Španělska. Se svými 35 miliony zákazníků nakupujících online a více než 46 miliony obyvatel je španělský sektor elektronického obchodu velmi slibný. Očekává se, že počet španělských zákazníků nakupujících online bude v nadcházejících letech nadále růst. Počet dodavatelů je však ve srovnání se zeměmi, jako je Nizozemsko nebo Německo, stále velmi nízký. To jistě nabízí příležitosti pro nizozemské podnikatele, nyní je ten správný čas vstoupit!

3 nejčastější zahraniční online nákupy:

  1. Čína
  2. Spojené království
  3. Německo

3 nejvýznamnější kategorie výrobků:

  1. Oblečení a obuv (36 %)
  2. Elektronika (30%)
  3. Krása a zdraví (17 %)

3 nejoblíbenější platební metody:

  1. Digitální peněženka (Paypal, Allpay; 37 %)
  2. Platební karta (29 %)
  3. Kreditní karta (24 %)

Čísla: Průzkum přeshraničních zákazníků v oblasti elektronického obchodování , který provedla Mezinárodní poštovní spolupráce (IPC).

Balení

Pro španělské zákazníky je důležitý obal, který by měl být pokud možno recyklovatelný a jeho dodávka by měla být také udržitelná. Ve Španělsku navíc platí mimořádně přísný zákon o balení. Tento zákon musíte dodržovat, pokud prostřednictvím svého internetového obchodu prodáváte balené výrobky španělským spotřebitelům. Od prvního gramu obalového materiálu, který uvedete na trh ve Španělsku, se musíte registrovat jako společnost. Zaregistrujete se u španělské odpovědné organizace Ecoembes. Webové stránky jsou k dispozici pouze ve španělštině. Po registraci musíte na obal umístit zelený bod. Tímto způsobem dáte najevo, že obal je recyklovaný.

Každý rok musíte nahlásit množství obalů, které byly kolem vašich výrobků. Proto byste si měli vést záznamy o celkovém počtu balení, která jste ve Španělsku prodali od své registrace. Nedodržení tohoto zákona může vést k pokutě.

Španělský zákazník:

92 % používá sledování a dohledávání
88 % respondentů chce, aby jim byly balíky doručovány domů.
76 % si myslí, že obaly by měly být recyklovatelné.
61 % dává přednost udržitelným dodávkám
37 % respondentů očekává, že v budoucnu bude více nakupovat v sousedních zemích.