O stránkách Clonable

Clonable - váš klonovací a lokalizační nástroj pro webové stránky a webové obchody.

E-mail
info[@]clonable.net
Telefonní číslo
+31 492 77 52 69
Adresa

Obchodní centrum Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Proč rozšiřovat své webové stránky nebo internetový obchod do zahraničí?

Proč rozšiřovat své webové stránky nebo internetový obchod do zahraničí?

Váháte, zda chcete rozšířit své stránky do zahraničí? V tomto příspěvku na blogu se dočtete o mnoha výhodách, které vám expandování může nabídnout. S rostoucím mezinárodním trhem elektronického obchodování se nizozemským internetovým obchodům otevírá mnoho příležitostí, protože Evropané stále častěji nakupují v zahraničí.

Před výběrem je důležité pochopit nákupní chování zahraničních zákazníků. PostNL se každoročně účastníprůzkumu přeshraničního elektronického nakupování ,který provádí Mezinárodní poštovní spolupráce (IPC). Tento výzkum poskytuje zajímavé údaje o evropském zákazníkovi nakupujícím online. 13 % návštěvníků nizozemských internetových obchodů pochází ze zahraničí. Očekává se, že tento růst bude pokračovat: za 10 let budou zákony a předpisy mnohem více harmonizovány a zaměřeny na přeshraniční obchod, což ještě více usnadní a urychlí objednávání v zahraničí. Proto se rozhodně vyplatí podniknout krok k prodeji v zahraničí prostřednictvím vašeho internetového obchodu. Toho lze samozřejmě dosáhnout najmutím překladatele, překladem veškerého obsahu, jeho umístěním na nově vytvořený web a opětovným překladem při každém přidání nového obsahu. Clonable však nabízí levnější a rychlejší způsob!

nakupuje online v zahraničí kvůli nižším cenám

Výhody Clonable

Klonováním webu Clonable můžete v krátké době vstoupit na mezinárodní trh. Namísto najímání překladatele, překládání veškerého obsahu a vytváření nových webových stránek vám Clonable poskytne nové, přeložené webové stránky během několika minut. Jaký význam má přeložený web na adrese Clonable?

  • Spotřebitelé raději nakupují ve svém jazyce
  • Zákazníkům z kterékoli země můžete poskytnout skvělou zákaznickou zkušenost na míru.
  • Budete mít možnost prodávat své výrobky na širším mezinárodním trhu.
  • Budete lépe nalezeni ve vyhledávačích (SEO).
  • Efektivnější kampaně a reklamy v zahraničí

Pouhé klonování webu nestačí. Je třeba vzít v úvahu několik důležitých věcí. Jen v EU je 27 zemí: každá z nich má svá vlastní pravidla a preference. Proto je důležité seznámit se se zemí, do které se chcete dostat. Které platební metody upřednostňujete? Co preferujete z hlediska doručení? Přečtěte si ZDE o různých zemích a čemu věnovat pozornost.