O stránkách Clonable

Clonable - váš klonovací a lokalizační nástroj pro webové stránky a webové obchody.

E-mail
info[@]clonable.net
Telefonní číslo
+31 492 77 52 69
Adresa

Obchodní centrum Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Případ: plotterwinkel.nl

Případ: plotterwinkel.nl

Plotterwinkel.nl vznikl jako internetový obchod s plotry. Jedná se o velkoplošné tiskárny například pro stavební firmy nebo architekty. Tyto tiskárny mohou snadno tisknout výkresy a náčrty na formát a2 nebo dokonce a0. Plotterwinkel prodává také související materiály, jako jsou inkousty, plotrový papír a skládací stroje. Webové stránky plotterwinkel.nl se mezitím staly velmi navštěvovanými stránkami s mnoha dobrými pozicemi ve vyhledávání. Bohužel návštěvníků z Belgie bylo mnohem méně.

Počet návštěvníků za měsíc je přitom nejméně desetkrát vyšší než dříve.

Existovala i belgická varianta webu plotterwinkel.be, ale ta měla slabé hodnocení. Na konci roku 2019 jsme navázali spolupráci s firmou Plotterwinkel a stránky vylepšili. Poté byla vylepšená stránka naklonována na Clonable, aby se zvedla i belgická stránka. Na grafu vpravo vidíte, jaký dopad to mělo. Po roce a půl se počet návštěvníků z Belgie zvýšil více než desetkrát. Mezitím se belgická varianta stala také hojně navštěvovanou stránkou.

V přehledu vlevo vidíte pozice pro vyhledávání v Belgii v současné podobě. Plotterwinkel.be má mnoho vysokých pozic ve vyhledávání v první desítce a dokonce v první trojce na klíčová slova s vysokým objemem. Ačkoli jsou tyto objemy nižší než v Nizozemsku, stále mají velkou návštěvnost. Můžete vidět, jak často má web vyhledávací pozici číslo 1, což je skvělý výsledek!

Jaké změny byly provedeny na stránkách plotterwinkel.be na adrese Clonable?

  • Upravili jsme logo, které obsahovalo slova ".nl". Pro belgické stránky jsme tento údaj odstranili, takže je zde uveden pouze nápis "Plotterwinkel".
  • Kontakt: telefonní číslo bylo změněno, zákazníci v Belgii musí volat na jiné číslo než zákazníci v Nizozemsku.
  • Pokladna: země odeslání je automaticky nastavena na Belgii místo Nizozemska

Velkou výhodou použití webu Clonable je, že po vylepšení nizozemského webu jsme museli web pouze naklonovat. Poté se belgické stránky výrazně zlepšily, aniž bychom museli provádět větší SEO aktivity na nizozemských stránkách. To je jedna z velkých výhod webu Clonable.