O stránkách Clonable

Clonable - váš klonovací a lokalizační nástroj pro webové stránky a webové obchody.

E-mail
info[@]clonable.net
Telefonní číslo
+31 492 77 52 69
Adresa

Obchodní centrum Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Případ: spiruella.com

Webshop Belgie - klon wordpress webové stránky - upravit nastavení pokladny

Případ: spiruella.com

spiruella.nl je internetový obchod se superpotravinami, který nabízí široký sortiment prášků, biopotravin a vitamínů a minerálů. Nizozemské webové stránky spiruella.nl již měly mnoho návštěvníků z Nizozemska a měly vysoké pozice ve vyhledávačích. Bohužel počet návštěvníků z Belgie byl mnohem nižší. Proto byl na konci roku 2019 založen belgický klon spiruella.be.

V současné době má belgický web téměř pětkrát více návštěvníků než nizozemský web z Belgie před klonováním!

V grafu vpravo můžete vidět růst návštěvnosti webu spiruella.be. Jak vidíte, webový obchod byl na konci roku 2019 naklonován. Poté vždy chvíli trvá, než Google web správně zachytí. V současné době však stránky spiruella.be navštěvuje více než 1000 návštěvníků měsíčně. To je téměř pětkrát více návštěvníků z Belgie než z Nizozemska před klonováním!

Vlevo jsou nejdůležitější pozice klíčových slov. Dochází k mírným výkyvům, ale web má desítky pozic v první desítce vyhledávání, včetně některých s velkým objemem hledání, jako je například tumeric a baobab. V posledním případě má belgický web dokonce o mnoho pozic vyšší skóre než nizozemský web!

Jaké změny byly provedeny na stránkách spiruella.be na adrese Clonable?

  • Upravili jsme logo, které obsahovalo slova ".nl". Pro belgické stránky jsme tuto položku odstranili
  • Pokladna: země automaticky nastavena na Belgii místo Nizozemska
  • Pokladna: platební metoda automaticky nastavena na Bancontact/Mistercash (v Belgii upřednostňováno před iDeal).

Klonování WordPress / WooCommerce

Jak je vidět na horním grafu, největší růst začal v listopadu 2020. Tehdy jsme vylepšili stránky spiruella.co.uk a spiruella.be. Pro spiruella.be to mělo větší efekt než pro spiruella.co.uk a během tří měsíců se počet návštěvníků belgických stránek ztrojnásobil! To opět ukazuje, jak cenné může být klonování webových stránek.