O stránkách Clonable

Clonable - váš klonovací a lokalizační nástroj pro webové stránky a webové obchody.

E-mail
info[@]clonable.net
Telefonní číslo
+31 492 77 52 69
Adresa

Obchodní centrum Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Případ: station7.com

Případ: station7.com

Station 7 je obchod s bytovými doplňky s pobočkami v Drutenu a Wateringenu a také internetový obchod. Obchod s bytovým nábytkem prodává robustní, robustní a průmyslový nábytek, kožená křesla, taburety a pohovky. Nizozemský internetový obchod si vedl po nějakou dobu velmi dobře, ale počet belgických návštěvníků zaostával. Proto byla na konci roku 2019 vytvořena belgická verze internetového obchodu station7.be.

Během 1,5 roku byl počet belgických návštěvníků více než desetkrát vyšší než před vytvořením klonu.

Vpravo vidíte graf počtu návštěvníků klonovaných webových stránek. Googlu chvíli trvalo, než si web všiml, ale poté zaznamenal obrovský růst. Během 1,5 roku byl počet belgických návštěvníků více než desetkrát vyšší než před vytvořením klonu.

Jak můžete vidět v přehledu klíčových slov vlevo, belgický klon má mnoho pozic v první desítce pro velké objemy vyhledávání, což jistě přispívá k počtu návštěvníků za měsíc. V první desítce je také mnoho pozic s poněkud menším objemem vyhledávání, ale i tyto výrazy jsou důležité pro získání bodů. Je zřejmé, že web dosahuje dobrých výsledků v důležitých obecných vyhledávacích výrazech.

Jaké změny byly provedeny na webu station7.be na adrese Clonable?

  • Řada slov byla přeložena do vlámštiny, takže chair se přeložilo jako sedadlo, sofa jako salony, hockers jako poufs a showroom jako toonzaal. Díky tomu se vlámský návštěvník cítí jako doma.
  • Doprava: na belgických stránkách je uvedeno "doprava zdarma v Belgii"; na nizozemských stránkách je uvedeno "... Nizozemsko a Belgie".

Kromě zvýšení počtu návštěvníků se po vytvoření belgického klonu zvýšil i počet nizozemských návštěvníků nizozemské stránky. To vše bez větších změn na nizozemských stránkách. Takže Clonable udělal velký pokrok!