O stránkách Clonable

Clonable - váš klonovací a lokalizační nástroj pro webové stránky a webové obchody.

E-mail
info[@]clonable.net
Telefonní číslo
+31 492 77 52 69
Adresa

Obchodní centrum Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Změna odkazu na webovou stránku

Jak na to: Změna odkazu na webové stránky

Uspořádáno v několika krocích

Může se stát, že vaše webové stránky odkazují na některou z vašich dalších stránek nebo na vaše vlastní webové stránky. Je důležité, aby to byl ten správný. Například na nizozemských stránkách budete odkazovat na www.123.nl, ale na německých stránkách to bude www.123.de. To by se mělo vztahovat i na různé stránky webu. Například 123.nl/auto by se mělo změnit na 123.de/auto.

Za tímto účelem zadejte do sloupce "původní" původní web a do sloupce "nahrazení" slovo, které chcete nahradit. Zaškrtněte také políčko "zpracovávat jako text". Tímto způsobem Clonable pozná, že se jedná o část textu zobrazeného na webu. Tím se zabrání tomu, aby stránka Clonable prováděla změny v kódu HTML nebo v adresách URL na webových stránkách.

!!! Upozorňujeme však, že se může stát, že se vaše webové stránky objeví také například ve vaší e-mailové adrese. Tato e-mailová adresa by proto neměla být měněna. Jedná se o výjimku z pravidla. Naštěstí můžete na stránkách Clonable udělat i výjimky. Výjimku z pravidla zadáte do sloupce "Původní". Předpokládejme například, že vaše e-mailová adresa je info@123.nl, pak tuto adresu zadáte jako výjimku z vytvořeného pravidla.