O stránkách Clonable

Clonable - váš klonovací a lokalizační nástroj pro webové stránky a webové obchody.

E-mail
info[@]clonable.net
Telefonní číslo
+31 492 77 52 69
Adresa

Obchodní centrum Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Změna platebních metod

Jak: změnit způsoby platby

Uspořádáno v několika krocích

Pokud máte internetový obchod, je důležité, aby se vaši zákazníci cítili jako doma, což zvyšuje pravděpodobnost, že si něco koupí. To lze pozitivně ovlivnit úpravou některých slov, ale také to souvisí s preferencemi ve vašem internetovém obchodě.

Příkladem těchto preferencí je nejčastěji volený / preferovaný způsob platby v dané zemi. Například v Nizozemsku je nejpoužívanější platební metodou iDeal, který je obvykle na prvním místě, ale například v Belgii je to Mistercash/Bancontact a v Německu Paypal nebo Sofort Banking. Způsoby platby můžete snadno změnit. Za tímto účelem je třeba v kódu webové stránky změnit, který způsob platby je "vybranou" možností. Najeďte myší na způsob platby a zkontrolujte jej pravým tlačítkem myši. Kód patřící k platební metodě můžete snadno zkopírovat do backendu Clonable. V této části kódu je "selected" pravděpodobně u iDeal, ale pro Belgii by to mělo být u "Bancontact / Mistercash". V pravém sloupci zadáte kód, ale u položky "Bancontact / Mistercash" uvedete "selected".

Je důležité, aby se to změnilo i opačně. Tam, kde bylo dříve "vybráno", ho nyní odstraníte. Na adrese Clonable tedy zadáte dva různé řádky . V prvním sloupci zadáte kód iDeal, který byl dříve "vybrán", ale nyní je odstraněn. Ve druhém sloupci zadáte kód pro Bancontact / Mistercash, který předtím nebyl "vybrán", ale nyní je vybrán.

Tímto způsobem se návštěvníkům vašich stránek automaticky zaškrtne oblíbený způsob platby. Můžete také změnit pořadí, v jakém jsou způsoby platby uvedeny. Například Bancontact / Mistercash můžete umístit nad iDeal. Za tímto účelem zkopírujte část kódu, která patří kcelému seznamu platebních metod. Poté můžete pořadí velmi přesně změnit a změněný kus kódu umístit do sloupce pro nahrazení.

Od 1:21