O stránkách Clonable

Clonable - váš klonovací a lokalizační nástroj pro webové stránky a webové obchody.

E-mail
info[@]clonable.net
Telefonní číslo
+31 492 77 52 69
Adresa

Obchodní centrum Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Změna záhlaví

Jak na to: změna záhlaví/banneru

Uspořádáno v několika krocích

Záhlaví/banner webových stránek je první věc, kterou vaši zákazníci při návštěvě webových stránek uvidí. Proto je důležité, aby byl specializovaný na zákazníky, kteří si webové stránky prohlížejí. Pro každý klon je také možné nastavit jinou hlavičku. To je ideální, pokud máte v záhlaví například nejprodávanější produkty nebo obrázek specifický pro danou zemi. Pak můžete tuto hodnotu změnit pro každý z klonů. Záhlavím může být obrázek, ale také slideshow více obrázků.

Chcete-li změnit hlavičku, musíte ji zkontrolovat a zkopírovat příslušný skript z banneru. Úryvek kódu pro obrázek se zkopíruje do stránky Clonable v levém sloupci a vloží se do pravého sloupce, přičemž se změní název souboru stávajícího obrázku na název souboru nového obrázku. Tento kus kódu vypadá jako adresa URL, například https://www.site.upload234jd.nl.

Příklad:
<div class="home-slider-item" style="background-image:url('https://keepershandschoenen-shop.nl/wp-content/uploads/banner-KHS.jpg');"> <div class="home-slider-item-inner"></div>

Barevná část je ta, kterou je třeba vyměnit.