🎉 Spustili jsme náš nový plugin pro WordPress! Stáhnout nyní

Klonování webových stránek WordPress za 5 minut

Chcete naklonovat své webové stránky WordPress? Nejste jediní. Proces duplikace stávající instalace WordPressu má několik důvodů a existuje několik metod a nástrojů, které můžete ke klonování použít. Existuje mnoho důvodů, proč byste mohli chtít naklonovat svůj web WordPress. Možná zakládáte druhý web a chcete použít první web jako základní šablonu, abyste ušetřili čas. Nebo možná chcete přesnou kopii pro účely zálohování nebo z hlediska vývoje - jiného než typického testovacího prostředí. V tomto článku probereme potřebu klonování, podíváme se na běžné metody a řekneme vám, proč je Clonable lepší volbou, přičemž se zaměříme na uživatelsky přívětivý plugin a funkce, které nabízí.

Proč klonovat WordPress?

 1. Při vývoji některých nových funkcí, témat nebo zásuvných modulů je důležité testovat změny v izolovaném prostředí. Klonování webu WordPress vám umožní bezpečně otestovat změny bez ovlivnění živého webu.
 2. Klonování webu WordPress slouží také jako spolehlivá metoda zálohování. V případě neočekávaného problému nebo ztráty dat můžete rychle obnovit klonovanou verzi.
 3. Pro firmy, které pracují na více projektech nebo chtějí své webové stránky přesunout na jiného hostitele, je klonování pohodlným způsobem, jak snadno přenést celý web.
 4. Pro majitele, kteří usilují o globální přítomnost s více doménami, nabízí klonování instalace WordPressu efektivní řešení. Klonováním webových stránek mohou majitelé snadno vytvořit identické stránky pro různé země a trhy. To je cenné zejména pro společnosti, které působí mezinárodně a chtějí svou online prezentaci přizpůsobit různým jazykovým a kulturním potřebám. Clonable tento proces usnadňuje a umožňuje společnostem rychle a nákladově efektivně spustit vícejazyčné a mezinárodní webové stránky.

Běžné metody klonování:

 • Ruční klonování vyžaduje kopírování souborů, databází a konfigurací. Tento proces může být časově náročný a náchylný k chybám, zejména pro začátečníky.
 • Pro automatizaci klonování je k dispozici několik zásuvných modulů. Zatímco některé bezplatné pluginy nabízejí základní funkce, jiné jsou prémiové s dalšími funkcemi.

Clonable: lepší volba pro vícejazyčnou a nadnárodní expanzi

Clonable vyniká nad ostatními jako vynikající volba pro klonování stránek WordPress z důvodů vícejazyčného a nadnárodního rozšíření. Nabízí bezkonkurenční kombinaci funkčnosti, použitelnosti a rychlosti. Clonable je průkopnické řešení pro majitele webových stránek WordPress. Pomocí Clonable můžete bez námahy vytvářet "klony" svých webových stránek WordPress tak, aby byly vždy synchronizovány s původní verzí. Veškeré změny původního webu se okamžitě promítnou do klonu, což výrazně snižuje režijní náklady na údržbu. Pomocí webu Clonable můžete vytvořit klon webu za pouhých 5 minut, což výrazně zkracuje dobu potřebnou k uvedení webu na trh.

 • Plně automatizované: Clonable vám proces překladu zcela vymaže z rukou. Nové stránky jsou okamžitě přeloženy.
 • Superrychle: První mezinárodní verzi webu můžete vytvořit za pouhých 5 minut na adrese Clonable.
 • Snadné přizpůsobení: S Clonable si přeložené webové stránky snadno přizpůsobíte a uděláte něco navíc.
 • Zlepšení SEO: Náš plugin plynule přidává jazykové značky do části hlavy všech vašich stránek, čímž zajišťuje lepší výkon SEO mezi klony a původním webem. To platí pro přeložené i nepřeložené klony a podporuje klony z podsložek.
 • Snadná integrace podsložek: Clonable umožňuje bez námahy začlenit klon do podsložky vašeho webu, čímž se eliminuje potřeba složitých technických konfigurací ve WordPressu.
 • Uživatelsky přívětivý přepínač jazyků: Clonable nabízí také intuitivní přepínač jazyků, který umožňuje uživatelům snadno přecházet mezi různými jazyky dostupnými na vašich webových stránkách.
 • Podpora pro WooCommerce: Pro snadnější sledování konverzí v různých jazycích nabízí Clonable podporu pro WooCommerce. Kromě toho bude brzy možné vyloučit produkty v zahraničních obchodech, upravit ceny pro jednotlivé obchody atd.

Závěr:

Klonování WordPressu je pro vývojáře a firmy klíčové a výběr správného nástroje je zásadní. Clonable, s uživatelsky přívětivým pluginem a pokročilými funkcemi, se jeví jako ideální volba pro hladké a efektivní klonování. Stručně řečeno, zjednodušte si proces klonování WordPressu pomocí Clonable a objevte svět vývoje a správy webových stránek bez námahy.

Máte ještě otázky?

Pak vyplňte níže uvedený formulář.

Související blogy: