🎉 Spustili jsme náš nový plugin pro WordPress! Stáhnout nyní

O nás

Clonable - Snadné kopírování, překlad a údržba webových stránek za 5 minut

Hledáte tiskové zprávy o Clonable? Podívejte se na náš přehled zde.
o nás banner

Clonable Pravý obrázek

Začátek

Ve společnosti Clonable věříme v chytrá a nákladově efektivní marketingová řešení. Jako partner Hockeygear.eu, jednoho z největších hokejových internetových obchodů v Evropě, hledala online marketingová agentura Wecommerce od roku 2011 způsoby, jak získat podíl na trhu bez megarozpočtů našich konkurentů v hokejovém průmyslu. Potřebovali jsme uvažovat strategicky a použít chytré triky, abychom nakupovali s nižšími náklady a dosáhli zisku.

Problém

V roce 2017, kdy byly cenové války stále častější, jsme stáli před úkolem zajistit přežití společnosti Hockeygear na trhu. Souhlas s nízkými cenami by měl katastrofální dopad na zisky. Hledali jsme proto alternativní řešení, včetně vstupu na mezinárodní trhy bez nadměrných reklamních rozpočtů. Zaměřili jsme se na získání vyšších pozic v Googlu. Protože však hokej není všude velkým sportem, museli jsme k tomu přistupovat velmi úsporně. Koneckonců francouzský internetový obchod s potenciálem obratu několika desítek tisíc eur během několika let má omezené časové možnosti a zdroje na vývoj a údržbu webových stránek.

Clonable Levý obrázek
Clonable Pravý obrázek

Myšlenka

Brzy se však ukázalo, že zřízení, údržba a provozování samostatných internetových obchodů pro každý nový trh je příliš nákladné, zejména pro menší trhy, jako je Flandry. Náklady se rychle vyšplhaly na deset tisíc eur ročně, což je značná investice, zejména v době cenových válek o nízké marže. V roce 2019 jsme ve spolupráci s naším talentovaným programátorem na částečný úvazek Basem van den Boomem našli řešení tohoto problému. Spojili jsme jeho programátorské znalosti s našimi odbornými znalostmi v oblasti online marketingu, a tak se zrodil nápad na stránky Clonable.

Úvod

Během brainstormingu v roce 2021 vznikla myšlenka přidat na stránky Clonable možnost překladu. Naši zákazníci se často ptali, zda je možné přeložit obsah jejich webových obchodů, aby mohli zvýšit jejich dosah. Znělo to příliš dobře na to, aby to byla pravda, ale tuto funkci jsme přidali v rekordním čase. Funkce překladu se setkala s velkým zájmem a vedla k pozoruhodnému nárůstu Clonable. Na veletrhu Webwinkel Vakdagen v Utrechtu jsme představili Clonable s funkcí překladu a po dvou úspěšných výstavních dnech jsme zaznamenali obrovský zájem a poptávku ze strany veřejnosti. Navíc jsme vyvinuli funkci, která nám umožnila připravit ukázkovou stránku s překladem pro jakýkoli web během 5 minut.

Clonable Levý obrázek
Clonable Pravý obrázek

Cíl

Na Clonable se snažíme, abyste měli na dosah ruky sílu chytrého marketingu a efektivní správy webových stránek. S naším nástrojem lze webové stránky snadno kopírovat, překládat a udržovat, což majitelům firem šetří drahocenný čas a peníze. Ať už chcete rozšířit svůj trh v zahraničí, nebo jen rychle obnovit své webové stránky, Clonable nabízí řešení, které potřebujete. S nadšením pomáháme podnikům dosahovat jejich cílů a neustále inovujeme, abychom vyhověli potřebám našich zákazníků.

Naše klony

Bas

Bas

Spoluzakladatel - provozní ředitel

Niels

Niels

Spoluzakladatel - generální ředitel

Bas

Bas

Spoluzakladatel - technický ředitel

Elaine

Elaine

Manažer účtu

Max

Max

Vývojář

Teun

Teun

Provozní a partnerský manažer

Fons

Fons

Manažer účtu

Jarno

Jarno

Správa

Niels

Niels

Webový vývojář

Hugo

Hugo

Mladší vývojář

Sjoerd

Sjoerd

Digitální marketér

Nic

Nic

Manažer účtu

Niels

Niels

Webový vývojář