O stránkách Clonable

Clonable - váš klonovací a lokalizační nástroj pro webové stránky a webové obchody.

E-mail
info[@]clonable.net
Telefonní číslo
+31 492 77 52 69
Adresa

Obchodní centrum Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Silniční mapa

Clonable svůj produkt neustále optimalizuje. Co můžeme očekávat v blízké budoucnosti?

Nadcházející funkce

Q4 2021: Živý editor

Editor pro úpravu překladů a prvků vašeho klonu. Tímto způsobem je možné provádět úpravy pouhým kliknutím na to, co chcete na stránce změnit. Díky tomu je také ještě snazší, aby například rodilý korektor prováděl úpravy při procházení webu.

Září 2021: Vlastní vyhledávač Clonable

Ve vašem klonu vyhledávač obvykle vyhledává v původním jazyce. Pro klon ve stejném jazyce to není problém, ale v jiném jazyce je to docela nepříjemné. V současné době pracujeme na vyřešení tohoto problému.
Dokončené funkce

Srpen 2021: Automatický překlad URL adres

Dříve se musely adresy URL překládat pomocí nahrávání. Nyní to již není nutné. U klonů v jiném jazyce se automaticky překládají adresy URL. Existují také možnosti, jak změnit adresy URL.

Srpen 2021: Překlad XML

Byl umožněn překlad XML. To je velmi užitečné například pro sledování produktových kanálů a pro vytváření speciálních vyhledávačů.

Konec července 2021 - Z Maďarska do Japonska

Vlastní stránky Clonable naklonované do mnoha jazyků / zemí... praktikujte to, co kážete!

Konec července 2021 - JSON

Překlad JSON nebyl donedávna možný. Nyní jsme dosáhli bodu, kdy je to možné. Tato funkce je v současné době ve fázi beta, protože zatím nevíme, zda se nevyskytnou nějaké problémy.

Od července 2021 - překládat adresy URL pomocí funkce nahrávání

Pomocí škrabáku můžeme najít, přeložit a nahrát všechny adresy URL na vašich webových stránkách. Později v tomto roce bude přidána funkce automatického překladu všech URL, takže při přidání nové stránky se URL automaticky přeloží.

červen 2021 - 5 minut

Byla vytvořena funkce, díky které si každý zaměstnanec Clonable mohl během 5 minut vygenerovat zahraniční web jako ukázku. Tato funkce zajistila, že se mnoho lidí mohlo rychleji přesvědčit o užitečnosti Clonable.

leden - červen 2021 - znalostní databáze a webové stránky

V prvních měsících roku 2021 jsme usilovně pracovali na zprovoznění webu. Vytváříme rozsáhlou znalostní databázi pro naše zákazníky, informační videa, vysvětlení atd., usilovně pracujeme na zprovoznění webu.

srpen 2020 - Clonable

Vzniká jméno Clonable...

prosinec 2019 - Přístrojová deska

První verze palubní desky je umístěna online, aby s ní zákazníci mohli začít pracovat.

Polovina roku 2019 - Brainstorming

Přemýšlení a brainstorming původní myšlenky: umožnit belgické stránky bez jakýchkoli potíží. O měsíc nebo dva později byla dodána první beta verze webových stránek: Ippontime.be. Původní název: Sitespark (pod tímto názvem jsme plánovali zavěsit další nástroje)